h1

 

Výsledková listina - 2020

Mladší žáci

    

 1. Alexandra Frydrychová   87

 2. Amálie Valchařová          84

 3. Nela Drozdová                 78

 4. Barbora Dohnalová          76

 5. Max Michalík                   70

 6. Filip Rušar                        69 (1/10)

 7. Tomáš Orság                   69 (0/10)

 8. Vojtěch Vagač                 63

 9. Marek Pospíšil                 62

10. Jakub Jemelka               59

11. Jáchym Dohnal              58

12. Richard Štefko                36 (1/10)   

13. Adam Stodůlka               36 (0/10)

14. Lukáš Formánek             31

15. Matyáš Hýža                   29

16. Lukáš Drozd                   25

 

Starší žáci

           

1. Hana Vahalová                 87

2. Soňa Rušarová                 79

3. Radek Kovář                     76

 

Ženy

           

 1.  Barbora Vahalová           90

 2.  Veronika Hřibová           86

 3.  Nikol Frydrychová           85

 4.  Lenka Valchařová          84

 5.  Monika Plesníková         79

 6.  Marie Vaculová              78

 7.  Martina Pazderková       76

 8.  Michaela Valchařová      73

 9.  Michaela Vagačová        72

10. Šárka Dohnalová           70 (1/10)

11. Helena Drozdová           70 (0/10)

12. Marta Jančálková           66 (0/10, 2/9, 3/8)

13. Dana Janečková            66 (0/10, 2/9, 1/8)

14. Martina Kohoutová          64

15. Jana Perutková              63 (0/10, 2/9)

16. Anna Rosová                  63 (0/10, 0/9)

17. Anna Blažková                49 (1/10)

18. Ivana Hutařová               49 (0/10)

 

Muži

        

1.      Radim Vagač                         95

2.      Vojtěch Kohout                    94    

3.      Marek Janošek                      89

4.      Tomáš Rosa                          88 (3/10)

5.      Petr Těšický st.                      88 (2/10, 4/9, 4/8)

   Jindřich Miezybrodský          88 (2/10, 4/9, 4/8)

6.      Michal Žoček                         87 (0/10, 8/9, 1/8, 1/7)

   Václav Blažek                        87 (0/10, 8/9, 1/8, 1/7)

7.      Stanislav Kvasničák              84 (4/10)

8.      Radek Frydrych                     84 (3/10)

9.      Roman Pospíšil                     84 (2/10)

10.      David Kovář                           84 (1/10)

11.      David Vahala                        84 (0/10)

12.      Petr Drozd                             81    

13.      Josef Jančálek                      80

14.      Jiří Pazderka                         79 (1/10, 2/9)

15.      Vlastimil Vahala                   79 (1/10, 1/9)

16.      Zdeněk Dohnal                     78

17.      Miroslav Bartošák                 77 (1/10)

18.      Petr Blažek                            77 (0/10)

19.      Petr Pelé                                76

20.      Yoann Cozette                      75

21.      Petr Těšický ml.                     74 (1/10)

22.      Petr Valchař                          74 (0/10)

23.      Bohuslav Perutka                 73 (0/10, 3/9)

24.      Antonín Gregorek                 73 (0/10, 1/9)

25.      Miroslav Gerhard                  72

26.      Jiří Rušar                               71

27.      Jaromír Štaffa                       66

 


Výsledková listina - 2019

Mladší žáci

 

 1. Josef Los                         92

 2. Nela Drozdová                 83

 3. Adam Orel                       80

 4. Tomáš Orság                    78

 5. Vojtěch Vagač                 76

 6. Alexandra Frydrychová   73

 7. Filip Rušar                        69

 8. Bohdana Brodíková         68

 9. Albert Luhan                    65

10. Barbora Dohnalová        57

11. Lukáš Formánek            54

12. Lukáš Drozd                   47    

13. Štěpán Hajda                  36

14. Tomáš Hovorka              18

15. Tomáš Ligocký                 5 (1/3)

16. Daniel Formánek              5 (0/3)

 

Starší žáci

       

1. Hana Vahalová                 86 (3/10, 4/9)

2. Michal Hovorka                 86 (3/10, 3/9)

3. Soňa Rušarová                 78

4. Jan Jiránek                        64

5. Anežka Hajdová               63

6. Helena Hajdová                53

7. Kryštof Luhan                   52

 

Ženy

           

 1.  Natálie Porčová              93

 2.  Marie Vaculová              88 (3/10)

 3.  Marta Jančálková           88 (0/10)

 4.  Dana Janečková            87

 5.  Nikol Frydrychová          85

 6.  Michaela Valchařová      82

 7.  Anna Blažková                77

 8.  Šárka Dohnalová            79

 9.  Anna Škabradová           71

10. Iveta Hajdová                 68 (2/9)

11. Barbora Vahalová          68 (0/9)

12. Helena Drozdová           59

13. Markéta Hovorková        57

14. Hana Zobačová              49

 

Muži

      

1.      Zdeněk Dohnal                     90

2.      Michal Žoček                       89    

3.      Marek Janošek                      88

4.      Jaromír Štaffa                       87

5.      Roman Pospíšil                     84 (1/10)

6.      Jan Huňat                            84 (0/10)

7.      Radim Vagač                        82

8.      Lukáš Novosad                      79

9.      Josef Jančálek                      78

10.      Radek Frydrych                    76

11.      Petr Těšický                          75 (1/10)

12.      Tomáš Rosa                          75 (0/10)   

13.      Petr Drozd                            74

14.      Radek Plesník                       71 (1/10)

15.      Jiří Rušar                               71 (0/10)

16.      Petr Valchař                          69

17.      Vlastimil Vahala                    68

18.      Pavel Vacula                         61

 

 


Výsledková listina - 2018

Mladší žáci  

         

 1. Josef Los                         87

 2. Soňa Rušarová                62

 3. Vojtěch Vagač                  61

 4. Max Matula                       59

 5. Anna Holeňová                49

 6. Šimon Jelínek                  48

 7. Tomáš Orság                   31

 8.  Kristián Matula                28

 9.  Albert Luhan                   16 (1/5)

10. Filip Bartoš                      16 (0/5)

11. Filip Rušar                       15

12. Vanda Pazderková         14 (1/4)     

13. Marie Losová                  14 (0/4)

14. Nela Kovalová                10 (1/3)

15. Jana Jelínková               10 (0/3)

Starší žáci 

         

1. Hana Vahalová                 81 

 Ženy 

         

 1.  Barbora Vahalová           90

 2.  Michaela Valchařová      86

 3.  Veronika Hřibová            85

 4.  Pavlína Štanderová        83 (1/10)

 5.  Jitka Holeňová                83 (0/10)

 6.  Martina Pazderková       80

 7.  Lenka Valchařová          77

 8.  Marie Vaculová               76

 9.  Jitka Orságová               74

10. Martina Pavlíková          70

11. Monika Plesníková         65

12. Alena Jouklová               61

13. Drahomíra Plesníková    50

14. Petra Matulová               47

15. Marta Jančálková           43    

16. Eva Hrabalová                31

17. Helena Drozdová           19

 

Muži  

      

1.      Tomáš Rosa                          90 (5/10)

2.      Jindřich Miezybrodský          90 (4/10)   

3.      Radim Vagač                         89

4.      Petr Těšický                          85 (1/10)

5.      Jiří Rušar                               85 (0/10)

6.      Lukáš Novosad                     82

7.      Jan Tomčík                           80

8.      Vladislav Frydrych                 77

9.      David Vahala                        76 (1/10)

10.      Josef Jančálek                      76 (0/10, 4/9)

11.      Vlastimil Vahala                    76 (0/10, 3/9)

12.      Martin Lebduška ml.             76 (0/10, 2/9)     

13.      Petr Blažek                           75

14.      Petr Matula                            74

15.      Dominik Vozák                      73 (0/10, 1/9)

 16.      Miroslav Gerhard                  73 (0/10, 0/9)

17.      Jakub Novosad                     70

18.      Petr Drozd                             66

19.      Jiří Pazderka                         64

20.      Václav Blažek                       61

21.      Vlastimil Plesník                    57

22.      Miroslav Krša                        48

 


Výsledková listina - 2017

Mladší žáci          

1. Martin Pospíšil                  110

2. Eliška Vahalová                98 (1/10)

3. Barbora Dohnalová           98 (0/10)

4. Anna Holeňová                 76

5. Filip Rušar                         59

 

Starší žáci           

1. Hana Vahalová                 129

2. Zuzana Žemlová               109

3. Lucie Žemlová                   104

 

Ženy         

 1.  Jana Dorazilová              133 (4/10)

 2.  Vojtěška Kopecká          133 (2/10)

 3.  Barbora Vahalová           131

 4.  Helena Jamborová         129

 5.  Marie Elchleger               120

 6.  Marie Vaculová               119

 7.  Šárka Dohnalová            114

 8.  Jana Andrýsková            106

 9.  Jitka Holeňová                104

10. Mariana Čatkosová        103

11. Iveta Žemlová                 102

12. Sandra Petrušková           98

13. Pavla Bíbrlíková                97

14. Anna Blažková                  77

15. Marta Jančálková             73  

 

 Muži        

1.   Josef Jančálek ml.           137

2.   Jiří Dorazil                        133

3.   Jiří Rušar                         130

4.   Václav Blažek                  129

5.   Milan Strnadel                 127 (4/10)

6.   Tomáš Fidermák             127 (2/10)

7.   Jindřich Miezybrodský    127 (0/10)

8.   Petr Těšický st.                126

9.   Petr Těšický ml.               125

10.      Martin Pospíšil             124

11.      Martin Majkus              122

12.      Vlastimil Vahala           121 (2/10)

13.      Robert Majkus             121 (1/10) 

14.      Tomáš Zrůcký              121 (0/10)

15.      Bohuš Perutka             119

16.      Zdeněk Dohnal            118 (2/10)

17.      Pavel Ryšavý               118 (1/10)

18.      Petr Trefil                     117 (0/10, 5/9)

19.      Jaromír Štaffa              117 (0/10, 3/9)

20.      Jakub Bednarski          116 (2/10), 4/9)

21.      Danek Šmerda            116 (2/10, 2/9)

22.      Lukáš Novosad           112

23.      Matouš Kopecký          111

24.      Tomáš Bíbrlík               110 (1/10)

25.      Petr Blažek                   110 (0/10)

26.      Stanisalv Dorazil          109 (1/10)

27.      Josef Jančálek st.        109 (0/10)

28.      Karlheinz Elschleger   108

29.      Antonín Gregorek        107

30.      Jaroslav Skýpala         106

31.      Martin Lebduška ml.    104

32.      Tomáš Rosa                  97

33.      Pavel Těšický                89

34.      Václav Gregorek           86  

 

 

Generálními sponzory stránek jsou: Olomoucký kraj Vahala prodej výroba uzenin Orel Orel Administrace 7.1